اگه نکاتی که در ادامه بهت می گم تا الان بهش توجه نکردی پس دوربین مدار بسته نخر، در این مقاله قصد دارم چند نکته بسیار بسیار مهم با شما مطرح کنم، این نکات حاصل تجربیات و تحقیقات من و همکارانم در این حوزه است، پس با من همراه باشید.

نکات مهم قبل از خرید دوربین مداربسته

نکات مهم قبل از خرید دوربین مدار بسته

تعداد کانال

هنگام خرید پکیج دوربین مدار بسته اطمینان حاصل کنید که چند کانال را در پکیج مشاهده می کنید. تعداد کانال ها، تعداد دوربین هایی است که می توانند به DVR وصل شوند.

DVR

ضبط کننده فیلم های دیجیتال در دوربین مدار بسته آنالوگ استفاده می شوند. در این مدل از یک کابل BNC برای اتصال دوربین ها به دستگاه ضبط دیجیتال استفاده می شود. دوربین مدار بسته آنالوگ مدل قدیمی تر موجود در بازار است. این محصول نیاز به اتصال ضبط کننده دیجیتال به دوربین از طریق سیمکشی دارد. ضبط کننده فیلمبرداری دوربین مدار بسته آنالوگ به طور معمول وضوح پایینی دارد و ارزان ترین گزینه است و برای خانه ها کافی خواهد بود. دوربین مدار بسته آنالوگ بهترین راه حل برای مشتریانی است که به جزییات نیاز چندانی ندارند.

NVR

ضبط کننده فیلم های شبکه به همراه دوربین مدار بسته IP یا تحت شبکه استفاده می شود. دوربین ها با استفاده از شبکه خانگی شما فیلم ضبط شده را به دستگاه ضبط ویدیوی شبکه شما منتقل می کنند. بعضی از دوربین های مدار بسته بدون سیم می توانند به NVR وصل شوند. در غیر این صورت می توان از کابل اترنت استفاده کرد.

دوربین مدار بسته IP معمولاً گزینه گران تر است؛ هرچند با افزایش محبوبیت، قیمت آن رو به کاهش است. این محصول برای ضبط جزئیات دقیق مانند پلاک ها ایده آل است.

ظرفیت DVR / NVR

ظرفیت به میزان حافظه موجود برای فیلمبرداری است که DVR / NVR می تواند داشته باشند. پس از اتمام حافظه دخیره سازی، قدیمی ترین پرونده ها حذف می شوند. تعداد دوربین و کیفیت تصاویر، در اندازه HDD مورد نیاز شما تأثیر می گذارد. بنابراین، اگر می خواهید حجم زیادی از فیلم های با کیفیت بالا را نگه دارید، به یک هارد بزرگ تر نیاز دارید.

دوربین مدار بسته سیمی

دوربین مدار بسته سیمی از قدیمی ترین انواع دوربین های مدار بسته هستند. این سیستم ها به کابل هایی برای برق، اتصال اینترنت و انتقال ویدیو احتیاج دارند. یک کابل از دوربین به یک ضبط کننده متصل می شود که سپس به روتر شما متصل می شود. دو روش برای تغذیه دوربین مدار بسته سیمی وجود دارد. راه اول سیم برق جداگانه و راه دوم استفاده از کابل POE. با این روش فقط به یک کابل اترنت نیاز دارید که هم برق و هم اتصال اینترنت را فراهم می کند.

دوربین مدار بسته وایرلس

دوربین مدار بسته ویرلس یا بی سیم جایگزین بسیار خوبی برای سیستم های سیمی هستند. تفاوت اصلی سیستم سیمی و دوربین بی سیم این است که فیلم های ضبط شده به صورت بی سیم از دوربین به ضبط کننده منتقل می شوند. سیستم های بی سیم به شبکه Wi-Fi شما (چه از طریق بی سیم و چه با کابل) متصل می شوند، با این وجود هنوز هم به برق سیم نیاز دارند!

دوربین مدار بسته نخرید!!

دوربیم مدار بسته پین هول

دوربین های دو منظوره

دوربین ,مدار ,ضبط ,بسته ,های ,سیم ,دوربین مدار ,مدار بسته ,ضبط کننده ,بی سیم ,است که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اداریز کالا،وبلاگ ماشین های اداری و پرینتر دانلود کتاب و خلاصه درس پالت چوبی صنعت کشاورزی خدمات کولر اسپیلت جنوب - 09170416414 کالامیکس معرفی پرژکتور بنکیو بوی عطر... موسسه پرستاری وبلاگ ثبت پایتخت